Muru niitmine Tallinnas ja Harjumaal

Muru niitmine annab krundile ilusa välimuse. Kasutame hooldustöödel ennast tõestanud Husqvarna tehnikat. Hoiame tehnikat heas töökorras ja niiduterad teravad. Suuremad krundid ja platsid niidame raideri või murutraktoriga, väiksemad käsiniiduki ja trimmeriga. Trimmeriga viimistleme muruala ääred üle niidukorra. Puhastame muruga külgnevad alad murulibledest. Niidame kokkuleppel ka Tallinnast ja Harjumaalt väljaspool.

Heina trimmerdamine

Kui muru on suvilas või kodus liiga pikaks kasvanud, trimmerdab Muruabi hõlpsalt kogu platsi. Kasutame jõulist Husqvarna võsalõikurit ja rohulõikurit, nii et ükski trimmiplats ei jää hooldamata. Soovitame hooldust vajavad alad trimmerdada vähemalt 2-3 korda kasvuperioodi jooksul, nõnda ei kasva hein liiga paksuks ja on ka silmale ilusam vaadata.

Millal MuruAbi niidab?

Teostame niidutöid igal tööpäeval 8:00-20.00. Niidame vajadusel ka nädalavahetustel. Koostame igale niitmist vajavale krundile niidugraafiku. Võimalik on tellida iganädalane niitmine või ülenädalane niitmine. Niidame kokkulepitud intervalliga kindlal nädalapäeval, kuid ebasobiva ilmastiku tõttu võib niidupäev muutuda.

Garantii

Teostame tööd alati kvaliteetselt, seetõttu julgeme anda ka oma tööle garantii! Kui mingil põhjusel Teid ei rahuldanud tehtud töö, võtke ühendust info@muruabi.ee ja teeme töö uuesti.

või

muru niitmine